Директорлар кеңесі

Қосман Қайыртайұлы

Айтмұхаметов

Директорлар кеңесінің төрағасы

Директорлар кеңесінің төрағасы қызметіне 2014 жылдың 30 желтоқсаны күні орналасқан.

2003 – 2005 ж.ж.- «Горкоммунхоз» МКК директоры, Астана қ.

2005 -2006 ж.ж.- «Астана Горкоммунхоз» АҚ басқарма төрағасы, Астана қ.

2006 - 2008 ж.ж.- «Кредит Құрылыс НС» ЖШС директорының өндіріс жөніндегі орынбасары, Астана қ.

2008 - 2009 ж.ж.- «Астана Горкоммунхоз» АҚ басқарма төрағасы, Астана қ.

2009 - 2012 ж.ж. - Ақмола облысы әкімінің орынбасары, Көкшетау қ.

2012 - 2013 ж.ж. - Ақмола облысы әкімінің бірінші орынбасары, Көкшетау қ.

2013- 2014 ж.ж.- Ақмола облысының әкімі, Көкшетау қ.

2014 ж. - ҚР Өңірлік даму вице-министрі, Астана қ., ҚР ҰЭМ Құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері және жер ресурстарын басқару комитетінің төрағасы, Астана қ.

2014 жылдан бастап Астана қаласы әкімінің орынбасары.


Жапаев

Бақтыбек Бекенұлы

Директорлар кеңесінің мүшесі

Директорлар кеңесінің мүшесі қызметіне 2017 жылы орналасқан.

10.01.2013 ж. – 25.11.2013 ж. аралығында – Астана қаласы әкімдігінің «Астана су арнасы» МҚК-ның бас директордың келешекті даму жөніндегі орынбасары.

25.11.2013 ж. – 19.09.2014 ж. аралығында – Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің кеңесшісі.

19.09.2014 ж. – 19.02.2015 ж. аралығында – Ақмола облысының Энергетика және тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық басқармасы басшысының орынбасары.

26.02.2015ж. бастап 13.06.2016 ж. дейін «Астана-АЭК» АҚ Басқарма Төрағасы.

13.06.2016ж. бастап қазіргі уақытта «Астана қаласы Энергетика басқармасы» ММ басшысы.

12.03.2015ж. бастап қазіргі уақытта «Астана-АЭК» АҚ директорлар Кенесінің мүшесі.

03.10.2016ж. бастап қазіргі уақытқа дейін - по настоящее время - «Астана-Энергия» АҚ, «Астана-Теплотранзит» АҚ директорлар кеңесінің мүшесі;

28.06.2017 жылдан бастап - «Астанаэнергосервис» АҚ Директорлар кеңесінің мүшесі.

Өтебаев

Ерсін Кенжебайұлы

Директорлар кенесінің мүшесі

01.09.2001 - 28.07.2002ж.ж. – «Көкжал» ЖШС жол мастері, Астана қаласы;

01.08.2002 - 25.03.2004ж.ж. – «Дортранссервис» ЖШС директор орынбасары, Астана қаласы;

01.07.2005-17.09.2007ж.ж. – «ЦентрСервисБС» ЖШС директоры, Астана қаласы;

17.01.2008-05.10.2009ж.ж..-ҚР ӘМ ТҚжәне ҚККК Астана қаласы Сарыарқа ауданы №1 ХҚО директорының орынбасары;

06.10.2009-10.04.2012ж.ж.- ҚР ӘМ ТҚжәне ҚККК «Жамбыл облысы бойынша жылжымайтын мүлік орталығы» директоры, Жамбыл қаласы;

10.12.2012-15.02.2015ж.ж.- Алматы облысы, Әкім аппаратының бас инспекторы;

21.11.2015-22.01.2016ж.ж.- «Астана қаласының Коммуналдық мүлік және мемлекеттік сатып алу басқармасы» ММ басшысының м.а., Астана қаласы;

2016 жылғы 22 қаңтардан бастап қазіргі уақыт бойынша – «Астана қаласының Коммуналдық мүлік және мемлекеттік сатып алу басқармасы» ММ басшысы, Астана қаласы;

2016 жылғы 22 ақпаннан бастап қазіргі уақыт бойынша - «Астанаэнергосервис» АҚ директорлар кеңесінің мүшесі.


Тиес

Ардақ Сиязбекұлы

«Астана-АЭК» АҚ, «Астана-Теплотранзит» АҚ, «Астана-Энергия» АҚ Директорлар кеңесінің төрағасы

Директорлар кеңесінің төрағасы қызметіне 2017 жылдың 14 қарашада тағайындалды.

1996-2016 жылдары мемлекеттік органдар мен квазимемлекеттік ұйымдарда қызмет атқарған.

2016 жылы «Астана-Энергия» АҚ Басқарма төрағасының экономика және қаржы жөніндегі орынбасары және «Астанаэнергосервис» АҚ Басқарма төрағасының орынбасары лауазымында болды.

2017 жылғы 14 қарашадан бастап қазіргі уақыт бойынша - «Астанаэнергосервис» АҚ Басқарма төрағасы болып тағайындалды.

2017 жылғы 14 қарашадан бастап қазіргі уақыт бойынша - «Астана-АЭК» АҚ, «Астана-Теплотранзит» АҚ, «Астана-Энергия» АҚ Директорлар кеңесінің төрағасы болып тағайындалды.

Жаңбыршы Есетұлы

Нүркенов

Тәуелсіз директор

Директорлар кеңесінің мүшесі (тәуелсіз директор) қызметіне 2010 жылдың 19 наурызы күні орналасқан.

1999-2010 жж. – «Горводоканал» тресінің басқарушысы, «Астана Су Арнасы» МКК бас директоры.

2010 жылдың қаңтарынан бастап – осы уақытқа дейін – зейнеткер.


Шәймерден Әбілмәжінұлы

Оразалинов

Тәуелсіз директор

Директорлар кеңесінің мүшесі (тәуелсіз директор) лауазымына 2014 жылдың 30 желтоқсанында тағайындалды.

1995 жылдан бастап ББФ бас инженері, 1981 жылдан бастап ОБФ директоры

1984 жылдан бастап – Октябрь аудандық атқарушы комитетінің төрағасы

1987 жылдан бастап – Қалалық атқарушы комитеттің төрағасы, Қала әкімшілігінің басшысы, Қарағанды қаласының әкімі

1997 жылдан бастап Қарағанды облысы әкімінің кеңесшісі, Қарағанды облысы әкімінің жанындағы тәртіптік кеңестің төрағасы

Аудандық, қалалық кеңес депутаттарына, Қазақстан Республикасы мәжілісі депутатына тағайындалды.

2009 жылдан бастап – Қазақстан Электр энергетикалық қауымдастығының төрағасы.

Басқарма төрағасының блогы







Сайт бойынша іздеу